Przejdź do treści
 

Centrum Logistyczne INCO Faradaya

Faradaya 1

03-233 Warszawa

Informacja

Centrum Logistyczne wraz z infrastrukturą techniczną oraz zapleczem biurowo-socjalnym na działce o powierzchni 55 tys. m². to właściwe miejsce dla Twojej firmy.

Oferujemy wynajem powierzchni w jednej z dwóch hal magazynowych (A i B) o łącznej powierzchni magazynowej i biurowej ok. 33 tys. m². Magazyny o powierzchni od 650m² do 1080m² wykorzystywane będą jako magazyny wysokiego składowania (do 10m). Wewnątrz hal, na antresolach, przewiduje się budowę zespołów socjalno - biurowych. Hale wyposażone będą w rampy rozładunkowe z dokami oraz bramy wjazdowe. Istnieje możliwość łączenia przestrzeni w większe segmenty!

Każdy z najemców posiadał będzie min 1 dock, 1 drive-in, wyjście ewakuacyjne z magazynu i wyjście ewakuacyjne z klatki schodowej prowadzącej na antresolę biurowo-socjalną. Jednostka podstawowa zawiera powierzchnię biurowo-socjalną minimum 216 m² znajdującą się na antresolach (można zwiększyć powierzchnie pogłębiając zasięg biur w głąb magazynu) i powierzchnie magazynową. Hale zostaną podzielone na niezależne części,w zależności od zapotrzebowania powierzchniowego klientów.

33 000
m2

powierzchnia
do wynajęcia

2

hale
magazynowe

od 650
m2

moduły
magazynowe

Masz pytania dotyczące inwestycji?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Lokalizacja

 

INCO Faradaya

 

Copyright INCO | Polityka cookies

Realizacja: NGwebs